grafika
II miejsce OSP Mniszków w Szczawnicy
Dodano: 19-09-2016  |  DM  |  wyświetleń : 20201
PDF

W dniach 17-18 września 2016 r. druhowie z OSP Mniszków w składzie: Dawid Chmal, Patryk Nojek, Damian Nojek, Karol Krawczyk, Szymon Witczak, Weronika Przybyła i Wiktoria Śpiewak brali udział w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowo-Pożarniczej Strażaków OSP w Szczawnicy.

Nasi druhowie dotarli w sobotę rano na miejsce zawodów i po szybkim przebraniu się w stroje musieli udać się na zbiórkę. Druhowie z Mniszkowa startowali w 2 kategoriach: drużyn męskich oraz mixach (2 kobiety oraz 3 mężczyzn). Po pierwszym dniu zawodów i pierwszych startach zajmowaliśmy wysoką pierwszą lokatę w kategorii mix. W drugim dniu za priorytet postawiliśmy sobie utrzymanie czołowego miejsca i wygranie zawodów. Rywale ustawili bardzo wysoko poprzeczkę, lecz jak wiadomo druhowie z Mniszkowa też są z tego znani i dali z siebie wszystko.

W ostatecznej klasyfikacji nasza drużyna stanęła na podium i zajęła 2 miejsce!!!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów pożarniczych. Kolejny raz pokazaliśmy na co nas stać. Również dziękujemy zaprzyjaźnionej drużynie OSP z Tomaszowa za mile spędzony czas, atmosferę, doping i wsparcie jakie mieliśmy w tej drużynie. Oczywiście my ich też dopingowaliśmy i trzymaliśmy kciuki! :) Serdecznie im gratulujemy, ponieważ to oni zajęli 1 miejsce i wygrali w kategorii mix. Radości nie było końca gdy spotkaliśmy się na podium i razem świętowaliśmy wygraną. Życzymy im dalszych sukcesów oraz doskonałej współpracy i integracji z naszą jednostką, tak jak dotychczas ma to miejsce.